Bir Cadının İntikamı / The Witch: Part 1 The Subversion

0
(0)

The Witch: Part 1 The Subversion , Normalde pek Kore filmi seven birisi değilimdir ancak izlediğim 20 film arasında en iyi film The Witch: Part 1 The Subversion filmi oldu. Film başlarda baya normal bir film gibi geliyor ama filmin yarısında olaylar bir başlıyor ki kendinizi kaptırıyorsunuz. Tam diyordunuz aaaa böyleymiş sonra bir bakıyorsunuz aslında olay çok farklı. İsminden de anlaşılacağı gibi dizi bir cadıyı anlatıyor.

The Witch

Filmin başında dahi kaliteyi hissedebiliyorsunuz. Aranızda Lucy filmini izleyenler vardır Film tam da bu tür. Film hakkında çok da bir şey söylemek istemiyorum çünkü ne desem spoiler olacak o yüzden sizin bu filmi izleyip anlamanız gerekiyor. Filmin başından pek bir şey beklememek gerek bu aklınızda olsun asıl olaylar filmin ikinci yarısından itibaren başlıyor ve aksiyon dozu hiç eksilmiyor. Aşk,dram,fantastik,aksiyon, bilim kurgu ne ararsanız filmin içinde bulunuyor.

the witch part 1

Film üçleme olarak planlanmış. 1. serisi böyle ise diğer serileri nasıldır kim bilir.

Filmin Konusu:

Tüm hafızasını kaybeden Ja yoon, hükümetten kaçan küçük bir kızdır. Yaşlı bir çifte sığınır, çiftin bakıp büyüttüğü Ja yoon büyür ve lisedeyken maddi sıkıntılar yaşayan ailesine yardım etmek için bir TV yarışmasına katılır. Ancak bu yarışma kaybolduğu günden beri onu arayanlar için büyük bir ipucu olur.Ja yoon’un sıradan hayatı bu gelişmeden sonra hiç de sıradan olmayacaktır.

Film Künyesi

IMDB: 7,1
Yapımcı: Warner Bros, Yeon Young-Sik, Park Hoon-jung (i)
Yönetmen ve Senarist: Hoon-jung Park
Oyuncular: Da-mi Kim (Ja-yoon), Min-soo Jo (Doktor Baek), Go Min-Si (Myung-Hee), Kim Ha-Na (Ja-yoon’un Çocukluğu), Hee-soon Park (Bay Choi), Woo-sik Choi, Kim Byung-Ok
Müzik: Mowg
Görüntü Yönetmeni: Young-Ho Kim, Teo Lee
Ülke: Güney Kore
Yapım Yılı: 2018
Vizyon Tarihi: 5 Temmuz 2019

Film Fragmanı

Bir önceki yazımız için tıkla

Bu yazı ne kadar yardımcı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Bu gönderiyi yararlı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu yayının sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu yayını geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?