Gong Yoo, Kim Dong Jun ve Kim Yo Han Dahil Daha Fazla Ünlü Sel Yardımına Yardım Etmek İçin Bağış Yapıyor!

0
(0)

Kore’nin devam eden şiddetli yağmurlarından ve selinden etkilenenlere yardım etmek için daha fazla yıldız bağış yaptı.

Kore’nin yağmur mevsimi Haziran ayında başlamasıyla birlikte, şiddetli yağışlar ülkeyi rekor miktarda sular altında bırakıyor. Kore’nin orta ve güney bölgelerinde yoğunlaşan bu muson yağmurları, yerleşim alanlarını sular altında bıraktı, binlerce kişinin tahliye olmasına, çamur kaymalarına neden oldu ve sekizi kaybolan en az altı ölüme yol açtı.

Kore Afet Yardım Derneği’ne göre, Kim Yo Han selden etkilenen insanlara yardım etmek için 10 milyon won (yaklaşık 62 bin tl) bağışladı.

WINNER’dan Kim Jin Woo, su hasarı restorasyonuna yardımcı olmak için de katıldı. 13 Ağustos’ta aynı vakfa 10 milyon won bağışladığı bildirildi.

Kim Dong Jun ayrıca sel mağdurlarına yardım etmek için MIRAL Refah Vakfı’na 10 milyon won bağışta bulundu. Vakıf, “12 Ağustos’ta Kim Dong Jun adlı birinden büyük bir bağış aldık ve bunun ünlü Kim Dong Jun olduğunu öğrendik. Bağışının halka açıklanmasını istemedi, ancak epey ikna edildikten sonra, paylaşım kültürünün yayılması için bu makalenin yayınlanmasına izin verdi. “

14 Ağustos’ta medya kuruluşu OSEN, aktör Gong Yoo’nun Kore Afet Yardım Derneği’ne 100 milyon won (yaklaşık 620 bin tl) bağışladığını bildirdi. Vakıf OSEN’e, “12 Ağustos’ta saat 11: 00’den biraz sonra, Gong Ji Cheol (Gong Yoo’nun gerçek adı) adı altında 100 milyon wonluk bağış aldık” dedi.

Oyuncu Han Ji Hye de Kore Afet Yardım Derneği’ne bağışta bulundu. 20 milyon won (yaklaşık 124 bin tl) bağışta bulundu, “Sel kurbanlarına bir şekilde yardım etmek istedim. Umarım selden muzdarip olanlara sıcaklık aktarılabilir. “

Bu yazı ne kadar yardımcı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Bu gönderiyi yararlı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu yayının sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu yayını geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?