Han Seo Hee 20 Gün Boyunca Gözaltında Tutuldu!

5
(1)

Eski stajyer Han Seo Hee’nin deneme süresi boyunca ilaç aldığı tespit edildi. Mahkeme, Han Seo Hee’nin savunmasını doğrulayacak ve denetimli serbestliğin iptal edilip edilmeyeceğine karar verecek. Denetimli serbestlik iptal edilirse derhal hapse girecek.

Suwon Bölge Mahkemesinin Seongnam şubesinde, Han Seo Hee’nin 29.’da uyuşturucuyla ilgili suçlamalarla ilgili tahliyesini iptal etmesi hakkında bir sorgulama oturumu yapması planlanıyor. Daha önce, Adalet Bakanlığı altındaki denetimli serbestlik bürosu, 8 Temmuz’da Han Seo Hee’de beklenmedik bir idrar testi yaptı. Uyuşturucu testinde olumlu bir sonuç aldılar ve ilgili bir tesiste Han Seo Hee’yi gözaltına aldılar.

Buna ek olarak, Adalet Bakanlığı, “Denetimli serbestlik bürosu, mahkemeden Han Seo Hee’nin denetimli serbestlik cezasını iptal etmesini istedi. Mahkemenin kararına göre ilave önlemler alınacak.”

Star News’e göre ilgili bir gelişmede, Han Seo-hee, gözaltı ofisinin ilk gözaltı süresinden sonra 20 günlük ek gözaltı uzantısını takiben bekleme durumunda.

Seongnam şubesinden bir yetkili Star News’e “Kapalı sorgulama bugün yapılacak (29. KST), ancak soruşturmanın sonucu denetimli serbestliğin iptal edilip edilmeyeceğine hemen karar vermeyecek.” “Han Seo Hee yaklaşık 20 gün boyunca gözaltında tutuldu. Denetimli serbestliğinin iptal edilip edilmeyeceğine dair kararın 20 gün içinde verileceği büyük olasılıkla” dedi ve ekledi, “Han Seo Hee ayrıca Sorgulama sırasında konuyla ilgili pozisyonu. Duruma bağlı olarak ek soruşturmalar da yapılabilir. Bundan çıkan birçok durum olabilir. “

Han Seo Hee, Temmuz 2016’dan Aralık 2016’ya kadar toplamda dört kez 9 gram esrar satın almaktan suçlandı. Seul’deki Jung-gu’daki evinde yedi kez sigara esrar yakalandı. Daha sonra 16 Haziran 2017’de Han Seo Hee, üç yıl ertelenmiş hapis cezası, dört yıl gözaltı süresi, para cezalarında 870.000 KRW (~ 5,080.81 TL) ve uyuşturucu yasasını ihlal ettiği için 120 saatlik uyuşturucu müdahalesi hapis cezasına çarptırıldı.

Bu yazı ne kadar yardımcı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Bu gönderiyi yararlı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu yayının sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu yayını geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?