Im So Hyang ve Hwang Seung Eon, “When I Was The Most Beautiful” dizisinde, Zıt Çekicikleriyle İnsanları cezbediyorlar!

5
(1)

MBC’nin yaklaşan Çarşamba-Perşembe dizisi “When I Was the Most Beautiful”, Im Soo Hyang ve Hwang Seung Eon’un zıt çekiciliklerini gösteren yeni fotoğraflar paylaştı!

Dizi, aynı kadına Oh Ye Ji’ye (Im Soo Hyang) aşık olan iki erkek kardeş, Seo Hwan (Ji Soo) ve Seo Jin’in (Ha Seok Jin) hikayesini anlatacak. Hwang Seung Eon, Seo Jin’in henüz gitmesine izin vermek istemeyen eski kız arkadaşı Carry Jung rolünü üstlenir.

Yeni fotoğraflar, iki kadının sahip olduğu farklı auraları gösteriyor. Oh Ye Ji’nin yüzünde masum ve sıcak bir gülümseme var, gözleri merakla parlıyor. Sarı kazağı ve yağmurluğu, yaydığı pozitif enerjiyi de yansıtan güzelliğine katkıda bulunuyor.

Bu arada Carry Jung, pembe takım elbiseler ve büyük aksesuarlar içeren stilist görünümüyle gittiği her yerde öne çıkıyor. Şık ifadesi ve gözlerindeki parıltı, ondan ve bir femme fatale olarak büyüleyici varlığından uzaklaşmayı zorlaştırıyor.

Dizinin yapım ekibi, “Im Soo Hyang ve Hwang Seung Eon hikayeye Oh Ye Ji ve Carry Jung kadar çok şey katacak. Hem zıt çekiciliklerinin hem de aşklarını korumanın farklı yollarının izleyicilerde yankı uyandıracağına inanıyoruz. Lütfen onlara göz kulak olun. “

“When I Was the Most Beautiful” 19 Ağustosta yayınlanacak.

Fragmanı izlemek için tıkla

Bu yazı ne kadar yardımcı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Bu gönderiyi yararlı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu yayının sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu yayını geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?