Kim Min Seok Bir Suçluyu Yakaladı!

5
(1)

21 Temmuz’da Star News, 19 Temmuz’da Apgujeong mahallesinde bir kafede bir kadının bacaklarının gizli kamera görüntülerini çeken bir kişiyi Kim Min Seok ‘un şüpheli bulunanların kaçmalarını önlemek için tutukladığı ve polisi aradığı bildirildi.

Kim Min Seok’un yanından bir kaynak Newsen’e haberi doğruladı, “Kim Min Seok ordudan son izni sırasında bir kafenin içindeydi ve yasadışı bir şekilde bir kadının bacaklarını filme çeken birini buldu. Onları yakaladı ve polise verdi. ”

Star News’e göre, failin telefonunda yasadışı olarak çekilen birkaç kadın fotoğrafı bulundu.

Bu arada, 20 Temmuz’da Kim Min Seok’un, 5 Temmuz’da başlayan son askeri izninden doğrudan taburcu edildi . Resmi taburcu olduğu gün, kendisini karşılayan bir metro istasyonunun önünde fotoğraflarını paylaştı. Altyazıda şöyle yazdı: “Askeri hizmetimi güvenle bitirdim ve geri döndüm. Beni beklediği için hayranlarıma çok minnettarım ve hediyelerinizi aldım. Tekrar teşekkürler. Daha iyi bir izlenim bırakmak için geri dönüyorum. (Sadece fotoğraf için maskemi indirdim). ” “Deşarj” ve “Bitti” hashtaglerini ekledi.

Kim Min Seok’un paylaştığı bahsi geçen fotoğraf

Ayrıca Kim Min Seok, askerliği sırasında EXO’nun DO ve Xiumin ile birlikte dijital cinsel sömürüyü sona erdirme kampanyasına katıldı.

(1)

Önceki yazımız için tıklayın.

Bu yazı ne kadar yardımcı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Bu gönderiyi yararlı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu yayının sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu yayını geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?