Netizenler, Super Junior’dan Heechul’a Karşı Yapılan Kötü Niyetli Yoruma Sinirlendi!

5
(3)

Son zamanlarda, Super Junior üyesi Heechul kötü niyetli yorumculara karşı yasal bir savaş ilan etti.

Bununla birlikte, birçok netizen ve taraftar, kötü niyetli bir yorumcunun tüm çileye karşı tutumu karşısında şok olmuş ve öfkelenmiştir.

Heechul, yasal şikayetinin bir fotoğrafını yükledi ve hayranlarını Instagram üzerinden yasal işlemler hakkında bilgilendirdi. “Müzakere olmayacak” dedi ve “Burada duramayacağım, tüm kötü niyetli yorumcuları yakalayacağım.”

Daha sonra Heechul’un Instagram’ına saçma bir yorum bırakıldı. Bu, kötü niyetli yorumculardan birinin bıraktığı bir yorumdu ve yorumu birçok netizenin kaşlarını çatmasına neden oldu.

“Bu yorumu görürsen lütfen beni affet. Kazara yaptım ve bu kadar para ödeyemiyorum.” Kötü niyetli yorumcu, “Sen iyisin. Gerçekten böyle yaşayacak mısın, zayıf sıradan vatandaşlara dava açacak mısın? Sen bir ünlüsün. Para arayan birinin Super Junior üyesi olduğuna inanamıyorum.”

Zor aile durumlarından bahsetti ve Heechul’u “Eğer ünlüysen böyle yaşamamalısın” diyerek eleştirdi.

Kötü niyetli yorumcu, kötü niyetli yorum yapmanın failine dava açılmasına rağmen kurbanların tutumunu gösterdikleri için netizenleri şaşırttı.

Yorumun tamamı şöyle;

“Bu yorumu görürsen lütfen beni affet 🙁 Gerçekten kazara yaptım ve o kadar büyük parayı ödeyemem. Sen iyi yaşıyorsun, bu yüzden gerçekten böyle yaşayacaksın, sıradan vatandaşlara dava açacak mısın? Sen bir ünlüsün müsün? Biliyorum Super Junior değilsin. Para arayan birinin Super Junior üyesi olduğuna inanamıyorum.Yasal şikayete devam edersen onu geri çekmezsen Sadece ölmemi izliyorsun. Ünlü olduğun zaman böyle yaşayamazsın! Bunu hayranlara nasıl yapabilirsin? Annem ve babamın parası yok ve sadece borcum var. Henüz bir iş bulamadım, ama bunu aniden yapıyorsun, lütfen ailemin durumunu düşün ve lütfen yasal şikayeti geri çek. Açıkça söyledim. Bu yorumu gördükten sonra bir şey söyleme, bir kişiyi öldürüyorsun. Yanlış kararını hemen değiştir! “

Birçok netizen kızıyor ve “Vay canına, yüzsüz”, “Kendini yansıtıyor olmalı ama onun yerine tehdit ediyor.”, “Asla affedilmemeli.” ve “Bu kötü niyetli yorumcu çok kötü.” diyor.

Bu yazı ne kadar yardımcı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Bu gönderiyi yararlı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu yayının sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu yayını geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?