Oyuncu So Ji Sub Bugün Evlendi!

5
(4)

Aktör So Ji Sub artık yasal olarak evli!

7 Nisan’da aktör ajansı şu şekilde bir açıklama paylaştı:

Merhaba. Biz 51K.
Bugün aktörümüz So Ji Sub hakkında kutlamaya değer neşeli haberler veriyoruz.

Ji Sub onun için değerli biriyle tanıştı ve aşık oldu. 2019’da ilişkilerini açıklayan çift, birbirlerine güven ve sevgi ile yaşam için ortak olmaya söz verdi. Artık evliliklerini kağıt üzerine geçirdiler ve 7 Nisan’da yasal bir çift oldular.

Hayatlarının en önemli ve mutlu anını sessizce beslemek isteyen So Ji Sub ve Jo Eun Jung’un isteklerini takiben, sadece yakın aileleriyle sessiz bir düğün yapmaya ve en azından biraz rahatlık ve umut sağlamaya karar verdiler. Herkesin zorluk yaşadığı bu dönemde Good Neighbors a 50 milyon won bağış yapın ve eğitim desteği olmayan çocuklara tabletler ve akıllı cihazlar sağlayın.

So Ji Sub’yu seven ve destekleyen herkese şükranlarımızı sunarız ve ünlü olmayan eşi göz önünde bulundurularak, evlilikleriyle ilgili ayrıntıları açıklayamama konusunda cömert anlayışınızı isteriz.

Yeni bir hayata başlayan Ji Sub’u destekleyen herkese teşekkür ederiz.
Bu yüzden Ji Sub, bir aktör olarak daha büyük faaliyetlerle geri dönmeye devam edecek.

Teşekkür ederim.

News1 tarafından sorulduğunda, 51K ayrıca, “Yani Ji Sub genç değil ve birbirlerini olumlu duygularla gördükten sonra doğal olarak evliliğe karar verdiler” diye ekledi ve “Bu bir medya oyunu evliliği değil” diye ekledi.

Jo Eun Jung televizyon çıkışını OGN’deki çeşitli oyun programları için muhabir olarak yaptı ve kariyerine SBS’nin 2018’de So Ji Sub ile röportaj yaptığı “ E-news Exclusive ” de muhabir olarak devam etti.

Çifti tebrik ediyoruz!

(1)

Önceki yazımız için tıklayın.

Bu yazı ne kadar yardımcı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Bu gönderiyi yararlı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu yayının sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu yayını geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?