Rugal

0
(0)

Dizi Adı: Rugal / 루갈
Dizi Türü: DramAksiyonFantastik/Bilim Kurgu
Yönetmen: Kang Cheol-Woo
Senarist: Rilmae (webtoon), Do Hyun
Yapım Şirketi: Studio Dragon, LIAN Entertainment
Yayıncı: OCN, Netflix
imdb: 7,4
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2019 – 2020
Yayın Tarihi: 28 Mart 2020 – 17 Mayıs 2020
Yayın Günleri – Saati: Cumartesi & Pazar – 22:50

BAŞROL OYUNCULAR:

Choi Jin-Hyuk
Kang Ki-Beom
Park Sung-Woong
Hwang Deuk-Goo
Jo Dong-Hyuk
Tae-Woong

DİĞER OYUNCULAR:

Jung Hye-In / Song Mi-Na
Park Sun-Ho / Lee Gwang-Cheol
Han Ji-Wan / Choi Ye-Won
Kim Min-Sang / Choi Geun-Cheol
Yoo Sang-Hoon / Min Dal-Ho
Jang In-Sub / Bradley
Jang Seo-Kyung / Susan
Park Choong-Sun / Rugal Bölüm Şefi Oh
Park Jung-Hak / Ko Yong-Deok
Kim In-Woo / Choi Yong
Yoo Ji-Yeon / Jang Mi-Joo
Ji Dae-Han / Bong Man-Cheol
Kim Da-Hyun / Seol Min-Joon

KONUSU:

Rugal dizisi ulusal çapta bir suç örgütünü çökertmeye çalışan bir dedektifin (Choi Jin-Hyuk), bir suç örgütünün peşinden giderken hem sevgili eşini hem gözlerini kaybetmesiyle başlar. Bir katil olmaya zorlanır. Özel bir organizasyon olan ‘Rugal’ tarafından üretilmiş, benzersiz özelliklere sahip yapay gözlere sahip olduktan sonra hayatını mahveden Kore’nin en büyük terörist grubu ‘Argos’ suç örgütünün peşine düşer.

KARAKTERLER:

Choi Jin-Hyuk dizide elit bir dedektif olan Kang Ki-Beom karakterini canlandırmaktadır. ‘Argos’ adlı suç örgütünün yer aldığı bir davayı incelerken, bir gün evinde maskeli adamlarla karşılaşır. ‘Argos’ tarafından gönderilen maskeli adamlar, eşini öldürmekle kalmazlar. Onun iki gözünü de kör ederler. Uyandığında, kendini bir hastanede bulur ve bir cinayettin baş zanlısı olarak suçlanmaktadır. Daha sonra, NIS (Ulusal İstihbarat Servisi) tarafından oluşturulmuş, özel bir organizasyon olan ‘Rugal’ın bir üyesi olarak seçilir.

Park Sung-Woong dizide ‘Argos’ adlı bir suç örgütünün en etkili adamlarından biri olan Hwang Deuk-Goo karakterini canlandırmaktadır. Oldukça zeki ve dikkatli birisidir.

Jo Dong-Hyuk dizide ‘Rugal’ın lideri olan Tae-Woong karakterini canlandırmaktadır. Yapay bir kolu vardır. Hiçbir zaman soğukkanlılığını yitirmeyen ve her koşulda sağlıklı kararlar alabilen birisidir. Dövüş sanatları konusunda oldukça yeteneklidir ve girdiği hiçbir kavgayı kaybetmemiştir. Ancak, buna karşın her gün düzenli bir şekilde antrenman yapmaya devam etmektedir.

Jung Hye-In dizide ‘Rugal’ ekibinin bir üyesi olan Song Mi-Na karakterini canlandırmaktadır. Bir cinayet dedektifi olarak çalışırken bir gün iki polis memuru ile birlikte öldürüldüğüne dair haberler çıkar. Ancak, gerçekte artık o ‘Rugal’ ekibinin bir üyesi olmuştur ve beynine çok amaçlı bir çip yerleştirilmiştir. Olumlu bir tutumu sahip, pes etmekten hoşlanmayan ve prensip sahibi birisidir. Dedektif olduğu zamanlarda, Kang Ki-Beom’un (Choi Jin-Hyuk) ekibin bir üyesiydi.

Park Sun-Ho dizide ‘Rugal’ ekibinin bir üyesi olan Lee Gwang-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Yapay bir iç organa sahiptir.

Han Ji-Wan dizide ‘Argos’ adlı suç örgütünün liderinin eşi olan Choi Ye-Won karakterini canlandırmaktadır. Masum bir görünüme sahiptir.

Resmi Web Sitesi: program.tving.com/ocn/rugal

DİZİ FRAGMANLARI:

KAYNAK:(1), (2), (3), (4), (5)

Bu yazı ne kadar yardımcı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Bu gönderiyi yararlı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu yayının sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu yayını geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?