Şarkıcı/Söz Yazarı Hwang Kyung Seok Yasadışı Olarak Kadınları Film’e Aldığı İçin Tutukladı

3
(2)

Şarkıcı-söz yazarı ve film yapımcısı Hwang Kyung Seok yasadışı olarak kadınları filme çekip görüntüleri yaydığı şüphesiyle soruşturma altına alındı.

Seul Gwangjin Karakoluna göre, Film’in bu yılın başından beri gizli kamera cihazları kullanarak birden fazla kadının cesedini yasadışı olarak filme aldığından şüpheleniliyor.

Olay Nasıl Açığa Çıktı?

Başlangıçta suçlamaları ortaya çıkaran avukat Bae Geun Jo, davayı Mayıs ayında davayı polise götürmeden önce Nisan ayında isimsiz bir ihbar aldı. Bae Geun Jo, Hwang Kyung Seok’un yasadışı çekim suçlamalarını kabul ettiğini, ancak şu anda yasadışı olarak çekilen görüntüleri dağıtma suçlamalarını reddettiğini bildirdi. Bae Geun Jo’ya göre Hwang Kyung Seok’un, yasadışı olarak çekilen görüntüleri Film’e yükledikten sonra bulut depolama hesabının saldırıya uğradığını iddia ediyor.

Polis soruşturması başladıktan sonra Hwang Kyung Seok, hesabını bir portal web sitesinden sildi ve bilgilerini gizlemek için resimlerini, diğer çevrimiçi kayıtlarını da sildi. Haziran ayında kurbanlarla anlaşmaya çalıştı ancak bu yaklaşımı reddedildi. Bae Geun Jo, “Cezası savcılığın oluşturduğu suçlamalara bağlı olacaktır. İddianamede kendisine para cezası verilir. Ama cezası mahkemeye kadar çıkarsa hapis cezası alır.”

Hwang Kyung Seok’un Açıklaması

Birkaç ay önce SBS funE’den muhabirlerle yapılan bir telefon görüşmesinde Hwang Kyung Seok, “Yasadışı faaliyetlerde bulunduğumu biliyorum ve gerçekten pişmanım. Bu yılın başında bir aile kurmaya başladım ve kendini yansıtan bir hayat sürmek için çalışıyorum.”

Hwang Kyung Seok ilk kez 2004’te çıkış yaptı ve şarkıcı-söz yazarı olarak adının altında yaklaşık 120 şarkı var. Dramalar ve çeşitli şovlar için arka plan parçaları oluşturmanın yanı sıra Tei, G.O.D’dan Danny Ahn ve Kim Yeon Woo gibi sanatçılarla da çalıştı. Ayrıca o, Seattle Music etiketinin kurucusu ve CEO’sudur.

(1)

Önceki yazımız için tıklayın.

Bu yazı ne kadar yardımcı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Bu gönderiyi yararlı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu yayının sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu yayını geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?