SUPERNOVA Üyesi Yoon Hak ‘ın COVID-19 Testi Pozitif Çıktı

5
(6)

SUPERNOVA’dan Yoon Hak’a COVID-19 teşhisi kondu.

3 Nisan’da SPOTV News, Yoon Hak’a 1 Nisan’da yeni korona virüs (COVID-19) teşhisi konduğunu bildirdi.

Raporların ardından bir temsilci, “Japonya’daki bireysel tanıtımlarının ardından 24 Mart’ta Kore’ye döndüğünde Yoon Hak’a 1 Nisan tarihinde COVID-19 teşhisi konuldu.” Kaynak devam etti, “Şuan Yoon Hak hastaneye kaldırıldı ve tedavi görüyor. Belirtileri hafif, tedavi ve iyileşmeye odaklanacak. Yöneticisi, stilistleri ve yanındaki diğer personelin hepsine test yapıldı ve testileri negatif çıktı.”

Bildirildiğine göre, Yoon Hak Kore’ye döndükten sonra herhangi bir belirti yaşamamıştı. Bununla birlikte, semptomlar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı sonrasında 31 Mart’ta Seocho Bölgesi Halk Sağlığı Merkezi’nde test yapıldı. Ertesi gün korona virisü teşhisi konuldu ve Seul Tıp Merkezi’ne gönderildi, Seul Tıp Merkezi’nde şu anda izole bir odada tedavi görüyor.

Chungha ve EVERGLOW çalışanları gibi eğlence endüstrisindeki diğer kişiler ve “Food Bless You” konulu genç yapım direktöründe COVID-19 tespit edilmesine rağmen, Yoon Hak tanı alan ilk Koreli ünlüdür.

Yoon Hak ilk kez 2007 yılında SUPERNOVA üyesi olarak görev yaptı ve çoğunlukla Japonya’da aktif olarak tanıtım yapıyor. Ayrıca “ Fates and Furies” ve “My Unfortunate Boyfriend” dizilerinde rol aldı.

Yoon Hak’a hızlı bir iyileşme dileğiyle!

(1)

Önceki yazımız için tıklayın.

Bu yazı ne kadar yardımcı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Bu gönderiyi yararlı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu yayının sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu yayını geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?