The Heirs

0
(0)

Dizi Adı: The Heirs / The Inheritors / 왕관을 쓰려는자, 그무게를 견뎌라 – 상속자들 /The Heirs
Dizi Türü: DramRomantikKomediGençlik
Yönetmen: Kang Shin-Hyo
Senarist: Kim Eun-Sook
Yayıncı: SBS
imdb: 7.6
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2013
Yayın Tarihi: 9 Ekim 2013 – 13 Aralık 2013
Yayın Günleri – Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:55

BAŞROL OYUNCULAR:

Lee Min-Ho
Kim Tan
Choi Jin-Hyuk
Kim Won
Kim Woo-Bin
Choi Young-Do
Krystal
Lee Bo-Na
Park Shin-Hye
Cha Eun-Sang
Kim Ji-Won
Yoo Rachel
Kang Min-Hyuk
Yoon Chan-Young

DİĞER OYUNCULAR:

Park Hyung-Sik / Jo Myung-Soo
Kang Ha-Neul / Lee Hyo-Shin
Lim Ju-Eun / Jeon Hyun-Joo
Choi Won-Young / Yoon Jae-Ho
Jeon Soo-Jin / Kang Ye-Sol
Kim Sung-Ryoung / Han Ki-Ae
Park Jun-Keum / Jung Ji-Sook
Yun Son-Ha / Esther Lee
Kim Mi-Kyung / Park Hee-Nam
Choi Jin-Ho / Choi Dong-Wook
Joo Yoon-Woo
Cha Seo-Won
Yoon Jin-Seo
 / Cha Eun-Seo (Eun-Sang’ın ablası – konuk oyuncu)
Kim Hee-Cheol / Kim Hee-Cheol (4. bölüm – konuk oyuncu)
Choi Ji-Na / Young-Do’un annesi (14. ve 20. bölüm – konuk oyuncu)
Wang Ji-Won / Kim Won’un evleneceği bayan (17.- 19. – 20. bölüm)
Lee Hyun-Jin / Bo-Na’ın abisi (19. bölüm – konuk oyuncu)
Ra Mi-Ran / Myung-Soo’nun annesi

KONUSU:

The Heirs dizisinde genç zengin mirasçıların ve sıradan fakir bir aileden gelen Cha Eun-Sang (Park Shin-Hye) arkadaşlıkları ve aşkları anlatılmaktadır.

KARAKTERLER:

Lee Min-Ho dizide, büyük bir aile şirketinin, “Empire Group”un, varisi olan Kim Tan karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, küstah ve hep kendini düşünen birisidir. O, her şeye sahip birisi gibi görünse de aslında mutsuz birisidir. O, hep üvey abisi (aynı babadan dünyaya gelen) Kim Won’un (Choi Jin-Hyuk) gölgesinde kalmıştır. Bir gün, Cha Eun-Sang (Park Shin-Hye) ile karşılaşır ve ona aşık olur.

Park Shin-Hye dizide, fakir bir ailenin kızı olan Cha Eun-Sang karakterini canlandırmaktadır. Dilsiz ve sağır olan annesi ile birlikte yaşayan Cha Eun-Sang başarılı bir lise öğrencisidir. Cha Eun-Sang’ın annesi, “Empire Group”un sahibinin evinde hizmetçilik yapmaktadır.

Kim Woo-Bin dizide, “Zeus Hotel Group”un varisi olan Choi Young-Mi karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, soğuk, acımasız ve zorba birisidir ve IQ’su 150 olmasına rağmen zekasını derslerinde kullanmaz. Fakir kişileri hor gören Choi Young-Mi karşılaştığı Cha Eun-Sang’a (Park Shin-Hye) yavaş yavaş kalbini kaptırır.

Choi Jin-Hyuk dizide, Kim Tan’ın (Lee Min-Ho) üvey abisi (aynı babadan dünyaya gelen) olan Kim Won karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, “Empire Group” u yöneten başarılı ve yetenekli bir yöneticidir.

Krystal dizide, “Mega Entertainment”ın sahibinin kızı ve Kim Tan’ın (Lee Min-Ho) eski kız arkadaşı olan Lee Bo-Na karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, şımarık olmasının yanı sıra iyi kalplidir. O şimdi Yoon Chan-Young (Kang Min-Hyuk) ile çıkmaktadır.

Kang Min-Hyuk dizide, “Empire Group”un sekreterinin oğlu ve Cha Eun-Sang’ın (Park Shin-Hye) birlikte büyüdüğü arkadaşı Yoon Chan-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, iyi kalpli, sevimli, oldukça zeki birisidir ve sınıfının birincisidir. Lee Bo-Na (Krystal) ile çok sevimli bir çifttir.

Kim Ji-Won dizide, uluslararası bir giyim firmasının varisi ve Kim Tan’ın (Lee Min-Ho) nişanlısı olan Rachel Yoo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, kendisini beğenmiş, soğuk kalpli ve insanlara tepeden bakan birisidir. Gittiği lisenin “Paris Hilton”udur. Kim Tan ile nişanlılığı, her iki tarafın ailelerinin karalaştırdığı bir nişanlanma olmasına rağmen Kim Tan’ı sevmektedir. Ancak, Kim Tan bu evliliği istememektedir.

Park Hyung-Sik dizide, şehirdeki en büyük hukuk firması “Victory Law Firm”ün CEO’nun oğlu olan Jo Myung-Soo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, tembel birisi olduğu için aile şirketini devralmak istemeyen miskin birisidir.

Kang Ha-Neul dizide, başsavcının oğlu ve Kim Tan’ın (Lee Min-Ho) en yakın arkadaşı olan Lee Hyo-Shin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, öğrenci birliği başkanıdır ve öğretmeni Jeon Hyun-Joo’ya (Lim Ju-Eun) âşıktır. Ailesi tarafından hukuk fakültesine girmesi için baskı yapılmaktadır.

Lim Ju-Eun dizide, Empire Lisesi’nde matematik öğretmeni ve Kim Won’un (Choi Jin-Hyuk) gölgesinde kız arkadaşı olan Jeon Hyun-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, zeki, aklı başında ve soğuk kanlı birisidir.

Choi Won-Young dizide, “Empire Group”un sekreteri ve Yoon Chan-Young’ın (Kang Min-Hyuk) babası olan Yoon Jae-Ho karakterini canlandırmaktadır.

ÖDÜLLER:

2014 9. Seul Uluslararası Drama Ödülleri: Olağanüstü Kore Drama Ödülü

Resmi Web Sitesi: wizard2.sbs.co.kr/theheirs/index.html 

DİZİ FRAGMANLARI:

KAYNAK:(1), (2), (3), (4), (5)

Bu yazı ne kadar yardımcı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Bu gönderiyi yararlı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu yayının sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu yayını geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?