What’s Up

0
(0)


Dizi Adı:
 What’s Up? / 왓츠 업
Dizi Türü: RomantikGençlik
Yönetmen: Song Ji-Won
Senarist: Song Ji-Na
Yayıncı: MBN
imdb: 7.3
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2011 – 2012
Yayın Tarihi: 3 Aralık 2011 – 5 Şubat 2012
Yayın Günleri – Saati: Cumartesi & Pazar – 21:00

BAŞROL OYUNCULAR:

Lim Ju-Hwan
Jang Jae-Hyun
Jang Hee-Jin
Eun Chae-Young
Kim Ji-Won
Park Tae-Yi
Jo Jung-Suk
Kim Byung-Gun
Lim Ju-Eun
Oh Doo-Ri
Lee Soo-Hyuk
Lee Soo-Bin
Oh Man-Seok
Sun Woo-Young

DİĞER OYUNCULAR:

Kang Dae-Sung / Ha Do-Sung
Baek Jae-Jin / Bay Bae
Kim Mi-Kyung / Profesör Yang
Song Ok-Suk / Jae-Hun’un annesi
Kim Sung-Ryoung / Do-Sung’un annesi
Yang Hee-Kyeong / Doo-Ri ‘nin annesi
Ham Jin-Sung / polis memuru
Kim Ga-Eun / Ga-Young
Kim Chang-Wan / Tae-Yi’nin babası (konuk oyuncu)

KONUSU:

What’s Up?, bir üniversitenin performans sanatları bölümünde okumakta olan öğrencilerin arasında yaşanan aşkları ve çatışmaları kodu edinen başarılı bir müzikal okul dizisidir.

KARAKTERLER:

Lim Ju-Hwan dizide üniversitenin müzikal bölümünde okuyan Jang Jae-Hun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, üniversiteye yazılmadan önce iki arkadaşı ile birlikte yankesicilik yapmaktadır. Bir gün polisten kaçarken kullandığı motosikleti ile bir adama çarpar ve olay yerinden kaçar. Hem polisten saklanmak için hem de annesi için oyunculuk okumak için üniversiteye yazılmaya karar verir. Bir arkadaşından üniversitenin oyunculuk bölümüne kaydını yaptırmasını ister ama arkadaşı onu oyunculuk bölümü yerine müzikal bölümüne kaydeder. Sorun şudur ki Jae-Hun ne şarkı söylemeyi bilmektedir ne de dans etmeyi.

Kang Dae-Sung dizide üniversitenin müzikal bölümünde okuyan Ha Do-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, onun annesi ünlü birisi ile evlidir ve onun kendi oğlu olduğunu herkesten sakladığı için kimliğini gizleyerek “Hades” adı altında kendi yazdığı şarkıları yayınlamaktadır.

Kim Ji-Won dizide üniversitenin müzikal bölümünde okuyan Park Tae-Yi karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, şarkı söylemeyi ve dans etmeyi sevdiği kadar da sakar bir insandır. Onun babası yaya yolundan karşıya geçerken geçirdiği bir kaza sonucu ölür. Park Tae-Yi, Jang Jae-Hun (Lim Ju-Hwan) ve Ha Do-Sung (Kang Dae-Sung) üniversitenin müzikal bölümünün seçmelerinde tanışırlar ve iyi birer arkadaş olurlar. Ancak aralarında çok geçmeden bir aşk üçgeni oluşur.

Lim Ju-Eun dizide üniversitenin müzikal bölümünde okuyan Oh Doo-Ri karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, asi ve özgür bir kişiliğe sahiptir ancak annesi onun hayatını daima kontrol altında tutmak ve kendisinin istediği bir kişiliğe sahip olmasını istemektedir.

Oh Man-Seok dizide üniversitenin müzikal bölümünün derslerine giren profesör Sun Woo-Young karakterini canlandırmaktadır.

Jang Hee-Jin dizide üniversitenin müzikal bölümünde okuyan Eun Chae-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, küçük yaşından itibaren oyunculuk yapan ünlü birisidir.

Jo Jung-Suk dizide üniversitenin müzikal bölümünde okuyan Kim Byung-Gun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, çok iyi şarkı söylemektedir ancak onun sahne korkusu vardır.

Lee Soo-Hyuk dizide üniversitenin müzik bölümünde okuyan Lee Soo-Bin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, ünlü bir müzisyen ve bestecidir.

Resmi Web Sitesi: mbn.mk.co.kr/pages/vod/program…

DİZİ FRAGMANLARI:

KAYNAK:(1), (2), (3), (4), (5)

Bu yazı ne kadar yardımcı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Bu gönderiyi yararlı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu yayının sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu yayını geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?