Yeni Başlayacak 3 Kore Dizisi

1
(1)

Bir çoğumuz yeni diziler izlemeyi severiz. Özellikle bir çoğumuz güncel dizileri izlemeyi sever. Bugün size Yeni Başlayacak Kore Dizileri olan 3 kore dizisini tanıtacağız.

1- Rugal

Başlayacak Yeni Kore Dizileri

Öncelikle dizinin konusundan bahsedecek olursak. Dizi, ulusal çapta bir suç örgütünü çökertmeye çalışan bir dedektifin (Choi Jin-Hyuk) etrafında dönecek. Suç örgütünün peşinden giderken hem sevgili eşini hem gözlerini kaybeder. Bir katil olmaya zorlanır. Özel bir organizasyon olan ‘Rugal’ tarafından üretilmiş, benzersiz özelliklere sahip yapay gözlere sahip olduktan sonra hayatını mahveden suç örgütünün peşine düşer. OCN yapımı mükemmel bir dizi daha büyük ihtimal içinde aşk ve komedi olmadığı için pek duyulmayacak ve izlenmeyecek ama bizden size tavsiye bu diziyi kaçırmayın 28 martta başlayacak . 🙂

2- The King: Eternal Monarch

Başlayacak Yeni Kore Dizileri

Herhalde bu diziyi beklemeyen kişi yoktur 😀 biz yine de bilmeyenler için konusunu yazalım. Dizi, iki farklı paralel dünyada geçmektedir. İnsanların dünyasında serbest kalan şeytan diğer bir paralel dünyaya geçiş yapmaya çalışmaktadır. Buna karşılık olarak Kore İmparatoru Lee Gon (Lee Min-Ho) paralel dünyaya açılan kapıları kapalı tutmaya çalışır. Bir diğer paralel dünyada, Güney Kore Cumhuriyeti’nde yaşayan Dedektif Jung Tae-Eul (Kim Go-Eun) insanların ve sevdiklerinin hayatlarını korumaya çalışır. Konusundan da anlayacağınız gibi dizi mükemmel olacağa benziyor. Lee Min Ho varsa kötü olması imkansız zaten. Dizi nisan ortasında başlayacak bu diziyi de kaçırmayın. Buradan dizi ile ilgili Instagram sayfamızda paylaştığımız içeriğe ulaşabilirsiniz.

3- Meow, the Secret Boy

Yeni Başlayacak Dizileri Kore

Sıradaki dizimiz konusuyla baya güzel bence 😀 Dizi, insana dönüşebilen bir kedi (L) ve onun sahibi (Shin Ye-Eun) etrafında dönmektedir. Oldukça zor zamanlar geçirmekte olan Sol-A, sokakta bulduğu bir kediyi evine getirir. Evini açtığı kedi sayesinde yaralı kalbi iyileşmeye başlar. Dizinin isminden de anlayacağımız gibi kedili bir dizi. Kedi sevenler özellikle de L gibi bir kedi sevenler mutlaka bakmalı.

Evet Yeni Başlayacak Kore Dizileri sonuna geldik umarım diziler hoşunuza gitmiştir.

Bir sonraki yazımız için tıkla

Bu yazı ne kadar yardımcı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Bu gönderiyi yararlı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu yayının sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu yayını geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?